Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu2010120126,087 (21.3%)5185 (19.7%)122
2. Andrei Birsan171899818,131 (14.8%)3170 (12.1%)101
3. Enache Cerbu13436239894 (8.1%)1931 (7.3%)71
4. Eduard Ontanu2972096037 (4.9%)1035 (3.9%)203
5. Antonio Sebast. Istrate1431315281 (4.3%)662 (2.5%)364
6. Alex Chirila2922684257 (3.5%)874 (3.3%)142
7. Marian Dascalu1901533501 (2.9%)1030 (3.9%)185
8. Alexandru George Sugaru2531823491 (2.9%)746 (2.8%)132
9. Florin Popa3342193320 (2.7%)1055 (4.0%)93
10. Catalin Ghita3843423100 (2.5%)919 (3.5%)82
11. Tiberiu Sufitchi6133773054 (2.5%)1128 (4.3%)41
12. Istvan Doczi2051562535 (2.1%)483 (1.8%)122
13. Attila Zsiros2862642506 (2.0%)726 (2.8%)82
14. Gabriel Axinia2772192443 (2.0%)509 (1.9%)81
15. Catalin Gheorghe2301872194 (1.8%)429 (1.6%)91
16. Alex Rasteiu2021422124 (1.7%)524 (2.0%)102
17. Diana Constantinescu95941586 (1.3%)339 (1.3%)163
18. Andrei Vidrighin92821529 (1.2%)246 (0.9%)162
19. Antoniu Nica74731508 (1.2%)219 (0.8%)202
20. Cristian Prata1631401432 (1.2%)417 (1.6%)82
21. Gabriel Dumitriu1271231405 (1.1%)263 (1.0%)112
22. Gabriel Ailenei68621286 (1.1%)266 (1.0%)183
23. Stefan Stanescu8273985 (0.8%)190 (0.7%)122
24. Vlad Maricari7066881 (0.7%)158 (0.6%)122
25. Endre Barta141134841 (0.7%)371 (1.4%)52
26. Dragos Anoaica7777719 (0.6%)160 (0.6%)92
27. Terry Lawson5954682 (0.6%)193 (0.7%)113
28. Levente Nosz4644666 (0.5%)180 (0.7%)143
29. Mihai Tudosa5048618 (0.5%)142 (0.5%)122
30. Adrian Branescu3130494 (0.4%)64 (0.2%)152
31. Radu Udrea3030485 (0.4%)74 (0.3%)162
32. Tamas Heller2726469 (0.4%)70 (0.3%)172
33. Ionut Marinca2424435 (0.4%)81 (0.3%)183
34. Andrei Berinde4747420 (0.3%)112 (0.4%)82
35. Sebastian Havarneanu3434391 (0.3%)84 (0.3%)112
36. Daniel Daraban9887381 (0.3%)178 (0.7%)31
37. Andrei Dascalu9377373 (0.3%)166 (0.6%)41
38. Aurel Mihail Dumitrescu3030366 (0.3%)72 (0.3%)122
39. Mircea Blanariu10681317 (0.3%)153 (0.6%)21
40. Alexandru Brummer2525311 (0.3%)70 (0.3%)122
41. Florin Vidican5343310 (0.3%)96 (0.4%)51
42. Cristian Praisach1817295 (0.2%)64 (0.2%)163
43. Veselin Malinov99282 (0.2%)47 (0.2%)315
44. Vlad Tozlovanu2727276 (0.2%)51 (0.2%)101
45. Silviu Albescu2822270 (0.2%)104 (0.4%)93
46. Razvan Artinescu77256 (0.2%)29 (0.1%)364
47. Alexandru Ghetau22201 (0.2%)43 (0.2%)10021
48. Helmut Grosshardt2422185 (0.2%)49 (0.2%)72
49. Florin Condurache2020177 (0.1%)80 (0.3%)84
50. Robert Dumitru44166 (0.1%)8412
51. Marius Const. Caramidaru77158 (0.1%)21 (0.1%)223
52. Robert Dima66155 (0.1%)25 (0.1%)254
53. Andrei Andras44143 (0.1%)14 (0.1%)353
54. Florin Giurca44133 (0.1%)17 (0.1%)334
55. Vasile Stecker99115 (0.1%)71 (0.3%)127
56. Ionut Oancea1412111 (0.1%)31 (0.1%)72
57. Razvan Coseriu99111 (0.1%)15 (0.1%)121
58. Ferenc Botos88103 (0.1%)27 (0.1%)123
59. Robert Greavu88103 (0.1%)13121
60. Cosmin Ardelean66100 (0.1%)34 (0.1%)165
61. Andrei Barbat212198 (0.1%)49 (0.2%)42
62. Jean Beldescu151598 (0.1%)30 (0.1%)62
63. Roger Blagg5598 (0.1%)19 (0.1%)193
64. Robert Dobre111197 (0.1%)50 (0.2%)84
65. Paul Marianciuc4495 (0.1%)16 (0.1%)234
66. Albert Horodinca8888 (0.1%)25 (0.1%)113
67. Liviu Bal4480 (0.1%)15 (0.1%)203
68. Adrian Oprisan2280 (0.1%)33 (0.1%)4016
69. Diana Gavriluta8876 (0.1%)590
70. Claudiu Marcu4475 (0.1%)14 (0.1%)183
71. Dan Iliescu5573 (0.1%)18 (0.1%)143
72. Florin Jianu9969 (0.1%)20 (0.1%)72
73. Adrian Leancu446127 (0.1%)156
74. Daniel Cosca77561181
75. Sergiu Dudas884922 (0.1%)62
76. Emil Georgescu434810122
77. Sorin Ghita774533 (0.1%)64
78. Cosmin Portan16164332 (0.1%)22
79. Michael Kiss224313216
80. Antku Rolland22423211
81. Razvan Lazar753817 (0.1%)52
82. Marius Stan663715 (0.1%)62
83. Mircea Harabagiu11375375
84. Gabriel Slavoiu223611185
85. Mihai Alexandru Vasiliu11355355
86. Mircea Hirjau333410113
87. Cristian Pit11312312
88. Valentin Balan993034 (0.1%)33
89. Razvan Teodorescu5530961
90. Csaby Borca22284142
91. Aurelian Ilies32251384
92. Norbert Tottosy22225112
93. Silviu Sintea442116 (0.1%)54
94. Florin Mihai3321571
95. Cosmin Tudorache552018 (0.1%)43
96. Andrei Vlaicu11202202
97. Eugen Apati11197197
98. Daniel - Lehel Kedves11187187
99. Mihai Tecsi221745 (0.2%)822
100. Ivan Furlanis2217281
101. Ion Adrian3316752
102. Laurentiu Bojoiu2216683
103. Ede Pattantyus421520 (0.1%)35
104. Vasile Marzan4415531
105. Dan Dobre2215170
106. Remus Iancu331328 (0.1%)49
107. Razvan Preda3312842
108. Andrei Dohotaru11121121
109. Costin Hanganu3311531
110. Ciprian Ionut3311431
111. Puscas Flaviu11111111
112. Ionut Pasol11115115
113. Patrick Fenlon2210050
114. Octavian Cretu229442
115. Radu Czech119393
116. Ionut Crisan118181
117. Alexandru Pinzaru116161
118. Dan Balosanu116161
119. Calin Gratian113131
120. Marius Rujan113333
121. Constantin Danut113131
122. Bogdan Tanase112121
123. Cristi Vladuta111111
124. Dan Cristian Musca111010
125. Adrian Emil111111
126. Dorin Muntean110000
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109863503122,35526,299112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.