Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118227,280 (20.2%)4791 (18.5%)132
2. Andrei Birsan171899820,717 (15.4%)2783 (10.7%)121
3. Enache Cerbu134362311,750 (8.7%)2208 (8.5%)81
4. Eduard Ontanu2962087464 (5.5%)997 (3.8%)253
5. Antonio Sebast. Istrate1271165171 (3.8%)589 (2.3%)404
6. Alex Chirila2922684363 (3.2%)916 (3.5%)143
7. Marian Dascalu1901533955 (2.9%)1186 (4.6%)206
8. Catalin Ghita3843423688 (2.7%)1008 (3.9%)92
9. Florin Popa3342193477 (2.6%)1122 (4.3%)103
10. Tiberiu Sufitchi6133773120 (2.3%)997 (3.8%)51
11. Alexandru George Sugaru2501783064 (2.3%)466 (1.8%)121
12. Istvan Doczi2051562766 (2.1%)550 (2.1%)132
13. Gabriel Axinia2772192680 (2.0%)385 (1.5%)91
14. Catalin Gheorghe2301872472 (1.8%)425 (1.6%)101
15. Attila Zsiros2862642292 (1.7%)627 (2.4%)82
16. Alex Rasteiu2021422277 (1.7%)331 (1.3%)111
17. Andrei Vidrighin92822106 (1.6%)275 (1.1%)222
18. Gabriel Ailenei68622011 (1.5%)442 (1.7%)296
19. Antoniu Nica74731804 (1.3%)266 (1.0%)243
20. Diana Constantinescu95941721 (1.3%)303 (1.2%)183
21. Gabriel Dumitriu1271231669 (1.2%)421 (1.6%)133
22. Cristian Prata1631401658 (1.2%)540 (2.1%)103
23. Stefan Stanescu82731261 (0.9%)196 (0.8%)152
24. Vlad Maricari7066980 (0.7%)172 (0.7%)142
25. Endre Barta141134965 (0.7%)414 (1.6%)62
26. Mihai Tudosa5048780 (0.6%)192 (0.7%)153
27. Terry Lawson5954739 (0.5%)163 (0.6%)122
28. Dragos Anoaica7777693 (0.5%)164 (0.6%)92
29. Levente Nosz4644672 (0.5%)180 (0.7%)143
30. Andrei Berinde4747578 (0.4%)100 (0.4%)122
31. Radu Udrea3030520 (0.4%)57 (0.2%)171
32. Tamas Heller2726494 (0.4%)122 (0.5%)184
33. Ionut Marinca2424492 (0.4%)82 (0.3%)203
34. Adrian Branescu3130459 (0.3%)71 (0.3%)142
35. Aurel Mihail Dumitrescu3030410 (0.3%)67 (0.3%)132
36. Andrei Dascalu9377397 (0.3%)130 (0.5%)41
37. Razvan Artinescu77388 (0.3%)69 (0.3%)559
38. Alexandru Brummer2525367 (0.3%)91 (0.4%)143
39. Veselin Malinov99358 (0.3%)22 (0.1%)392
40. Helmut Grosshardt2422335 (0.2%)113 (0.4%)134
41. Daniel Daraban9887332 (0.2%)173 (0.7%)31
42. Silviu Albescu2822328 (0.2%)98 (0.4%)113
43. Sebastian Havarneanu3434321 (0.2%)64 (0.2%)91
44. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)32 (0.1%)111
45. Cristian Praisach1817311 (0.2%)66 (0.3%)173
46. Florin Vidican5343297 (0.2%)102 (0.4%)51
47. Florin Condurache2020254 (0.2%)107 (0.4%)125
48. Mircea Blanariu10681249 (0.2%)91 (0.4%)20
49. Robert Dima66213 (0.2%)36 (0.1%)356
50. Robert Dumitru44195 (0.1%)9482
51. Andrei Barbat2121190 (0.1%)61 (0.2%)92
52. Vasile Stecker99173 (0.1%)73 (0.3%)198
53. Marius Const. Caramidaru77151 (0.1%)23 (0.1%)213
54. Ferenc Botos88145 (0.1%)20 (0.1%)182
55. Razvan Coseriu99131 (0.1%)20 (0.1%)142
56. Florin Giurca44127 (0.1%)20 (0.1%)315
57. Robert Greavu88121 (0.1%)16 (0.1%)152
58. Roger Blagg55115 (0.1%)20 (0.1%)234
59. Andrei Andras33109 (0.1%)8362
60. Dan Iliescu55106 (0.1%)29 (0.1%)215
61. Adrian Leancu44106 (0.1%)50 (0.2%)2612
62. Adrian Oprisan22106 (0.1%)77 (0.3%)5338
63. Cosmin Ardelean66104 (0.1%)34 (0.1%)175
64. Jean Beldescu1515102 (0.1%)22 (0.1%)61
65. Robert Dobre111196 (0.1%)66 (0.3%)86
66. Albert Horodinca8881 (0.1%)35 (0.1%)104
67. Liviu Bal4481 (0.1%)12203
68. Ionut Oancea141278 (0.1%)18 (0.1%)51
69. Antku Rolland2269 (0.1%)9344
70. Razvan Lazar7568 (0.1%)34 (0.1%)94
71. Paul Marianciuc446514 (0.1%)163
72. Florin Jianu996421 (0.1%)72
73. Emil Georgescu436021 (0.1%)155
74. Mircea Hirjau336011203
75. Claudiu Marcu445712143
76. Sergiu Dudas885524 (0.1%)63
77. Diana Gavriluta8854961
78. Sorin Ghita775421 (0.1%)73
79. Daniel Cosca775119 (0.1%)72
80. Gabriel Slavoiu22457223
81. Cristian Pit11412412
82. Razvan Teodorescu5539370
83. Ede Pattantyus423926 (0.1%)96
84. Michael Kiss22399194
85. Cosmin Portan16163820 (0.1%)21
86. Valentin Balan99381241
87. Aurelian Ilies323835 (0.1%)1211
88. Csaby Borca223710185
89. Daniel - Lehel Kedves11357357
90. Norbert Tottosy22327163
91. Eugen Apati11323323
92. Mircea Harabagiu11323323
93. Mihai Alexandru Vasiliu11305305
94. Cosmin Tudorache552816 (0.1%)53
95. Ivan Furlanis22280140
96. Costin Hanganu332613 (0.1%)84
97. Silviu Sintea4423451
98. Dan Dobre22238114
99. Vasile Marzan4422150
100. Florin Mihai332216 (0.1%)75
101. Andrei Vlaicu11223223
102. Mihai Tecsi222160 (0.2%)1030
103. Andrei Dohotaru11200200
104. Marius Stan6619230
105. Remus Iancu331717 (0.1%)55
106. Razvan Preda331626 (0.1%)58
107. Laurentiu Bojoiu2216482
108. Ion Adrian3314742
109. Ionut Crisan11113113
110. Puscas Flaviu11100100
111. Ionut Pasol11103103
112. Octavian Cretu225422
113. Patrick Fenlon224120
114. Constantin Danut114040
115. Dan Balosanu113333
116. Marius Rujan11311311
117. Alexandru Pinzaru112020
118. Dan Cristian Musca112121
119. Radu Czech112020
120. Ciprian Ionut331100
121. Calin Gratian110101
122. Cristi Vladuta110000
123. Dorin Muntean110000
124. Bogdan Tanase110101
125. Adrian Emil110000
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467134,87325,965122

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.