Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118223,889 (18.9%)4967 (16.1%)122
2. Andrei Birsan171899820,014 (15.8%)2935 (9.5%)111
3. Enache Cerbu134362311,605 (9.2%)2415 (7.8%)81
4. Eduard Ontanu2962086785 (5.4%)1115 (3.6%)223
5. Antonio Sebast. Istrate1271164154 (3.3%)482 (1.6%)323
6. Alex Chirila2922684121 (3.3%)996 (3.2%)143
7. Marian Dascalu1901533824 (3.0%)1088 (3.5%)205
8. Tiberiu Sufitchi6133773589 (2.8%)1245 (4.0%)52
9. Catalin Ghita3843423377 (2.7%)1101 (3.6%)82
10. Florin Popa3342193352 (2.6%)1186 (3.9%)103
11. Gabriel Axinia2772192942 (2.3%)481 (1.6%)101
12. Catalin Gheorghe2301872656 (2.1%)455 (1.5%)111
13. Alexandru George Sugaru2501782578 (2.0%)622 (2.0%)102
14. Istvan Doczi2051562566 (2.0%)638 (2.1%)123
15. Alex Rasteiu2021422468 (2.0%)487 (1.6%)122
16. Attila Zsiros2862642403 (1.9%)730 (2.4%)82
17. Diana Constantinescu95941704 (1.3%)351 (1.1%)173
18. Cristian Prata1631401631 (1.3%)3315 (10.8%)1020
19. Gabriel Ailenei68621574 (1.2%)287 (0.9%)234
20. Antoniu Nica74731557 (1.2%)268 (0.9%)213
21. Andrei Vidrighin92821545 (1.2%)292 (0.9%)163
22. Gabriel Dumitriu1271231382 (1.1%)316 (1.0%)102
23. Endre Barta1411341081 (0.9%)511 (1.7%)73
24. Vlad Maricari70661062 (0.8%)178 (0.6%)152
25. Stefan Stanescu82731050 (0.8%)214 (0.7%)122
26. Terry Lawson5954729 (0.6%)278 (0.9%)124
27. Mihai Tudosa5048721 (0.6%)180 (0.6%)143
28. Dragos Anoaica7777703 (0.6%)218 (0.7%)92
29. Levente Nosz4644580 (0.5%)180 (0.6%)123
30. Radu Udrea3030515 (0.4%)64 (0.2%)172
31. Andrei Dascalu9377481 (0.4%)188 (0.6%)52
32. Andrei Berinde4747474 (0.4%)99 (0.3%)102
33. Tamas Heller2726444 (0.4%)123 (0.4%)164
34. Adrian Branescu3130434 (0.3%)91 (0.3%)142
35. Ionut Marinca2424422 (0.3%)85 (0.3%)173
36. Alexandru Brummer2525414 (0.3%)88 (0.3%)163
37. Daniel Daraban9887399 (0.3%)218 (0.7%)42
38. Aurel Mihail Dumitrescu3030392 (0.3%)113 (0.4%)133
39. Veselin Malinov99327 (0.3%)33 (0.1%)363
40. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)59 (0.2%)112
41. Mircea Blanariu10681309 (0.2%)119 (0.4%)21
42. Florin Condurache2020308 (0.2%)133 (0.4%)156
43. Razvan Artinescu77308 (0.2%)70 (0.2%)4410
44. Sebastian Havarneanu3434304 (0.2%)119 (0.4%)83
45. Cristian Praisach1817300 (0.2%)56 (0.2%)163
46. Florin Vidican5343270 (0.2%)129 (0.4%)52
47. Helmut Grosshardt2422262 (0.2%)81 (0.3%)103
48. Silviu Albescu2822255 (0.2%)51 (0.2%)91
49. Robert Dumitru44199 (0.2%)7491
50. Robert Dima66193 (0.2%)33 (0.1%)325
51. Andrei Barbat2121187 (0.1%)113 (0.4%)85
52. Marius Const. Caramidaru77161 (0.1%)23 (0.1%)233
53. Robert Greavu88142 (0.1%)21 (0.1%)172
54. Florin Giurca44141 (0.1%)15353
55. Ferenc Botos88140 (0.1%)31 (0.1%)173
56. Vasile Stecker99123 (0.1%)75 (0.2%)138
57. Roger Blagg55122 (0.1%)16 (0.1%)243
58. Razvan Coseriu99114 (0.1%)23 (0.1%)122
59. Robert Dobre1111109 (0.1%)43 (0.1%)93
60. Adrian Oprisan22109 (0.1%)52 (0.2%)5426
61. Liviu Bal44104 (0.1%)18 (0.1%)264
62. Dan Iliescu5599 (0.1%)17 (0.1%)193
63. Andrei Andras3399 (0.1%)10333
64. Ionut Oancea141295 (0.1%)31 (0.1%)62
65. Albert Horodinca8890 (0.1%)40 (0.1%)115
66. Adrian Leancu4489 (0.1%)31 (0.1%)227
67. Diana Gavriluta8888 (0.1%)7110
68. Paul Marianciuc4488 (0.1%)16 (0.1%)224
69. Jean Beldescu151579 (0.1%)1551
70. Cosmin Ardelean6678 (0.1%)26 (0.1%)134
71. Emil Georgescu4365 (0.1%)11162
72. Claudiu Marcu4464 (0.1%)15163
73. Antku Rolland2264 (0.1%)7323
74. Florin Jianu996122 (0.1%)62
75. Daniel Cosca776120 (0.1%)82
76. Razvan Lazar754928 (0.1%)74
77. Sergiu Dudas884732 (0.1%)54
78. Gabriel Slavoiu224713236
79. Sorin Ghita774636 (0.1%)65
80. Valentin Balan99411441
81. Michael Kiss224015207
82. Cristian Pit11392392
83. Cosmin Portan161638720
84. Mihai Alexandru Vasiliu11386386
85. Eugen Apati11358358
86. Ion Adrian33346112
87. Florin Mihai333212104
88. Daniel - Lehel Kedves11319319
89. Mircea Harabagiu11311311
90. Razvan Teodorescu5530861
91. Marius Stan6627841
92. Mircea Hirjau3327692
93. Aurelian Ilies322338 (0.1%)712
94. Ivan Furlanis22233111
95. Csaby Borca22234112
96. Silviu Sintea44211553
97. Remus Iancu3321137 (0.4%)745
98. Ede Pattantyus421826 (0.1%)46
99. Dan Dobre2218693
100. Puscas Flaviu11184184
101. Cosmin Tudorache55171032
102. Laurentiu Bojoiu2217884
103. Norbert Tottosy22161185
104. Andrei Vlaicu11162162
105. Andrei Dohotaru11164164
106. Ionut Crisan11145145
107. Costin Hanganu3313742
108. Vasile Marzan4412631
109. Ionut Pasol11124124
110. Razvan Preda331128 (0.1%)39
111. Patrick Fenlon2211753
112. Ciprian Ionut338120
113. Marius Rujan118888
114. Mihai Tecsi22747 (0.2%)323
115. Octavian Cretu2261135
116. Dan Balosanu116262
117. Dan Cristian Musca114242
118. Adrian Emil114242
119. Radu Czech114040
120. Calin Gratian113131
121. Dorin Muntean113030
122. Cristi Vladuta112323
123. Alexandru Pinzaru112222
124. Bogdan Tanase111010
125. Constantin Danut111111
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467126,54730,804112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.