Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118225,426 (19.1%)6307 (18.4%)123
2. Andrei Birsan171899821,273 (16.0%)4311 (12.6%)122
3. Enache Cerbu134362313,056 (9.8%)3109 (9.1%)92
4. Eduard Ontanu2962086514 (4.9%)1252 (3.7%)224
5. Antonio Sebast. Istrate1271164542 (3.4%)619 (1.8%)354
6. Alex Chirila2922683968 (3.0%)1056 (3.1%)133
7. Florin Popa3342193750 (2.8%)1355 (4.0%)114
8. Tiberiu Sufitchi6133773747 (2.8%)1633 (4.8%)62
9. Catalin Ghita3843423540 (2.7%)1290 (3.8%)93
10. Marian Dascalu1901533344 (2.5%)1163 (3.4%)176
11. Alexandru George Sugaru2501783043 (2.3%)792 (2.3%)123
12. Cristian Prata1631402930 (2.2%)614 (1.8%)173
13. Gabriel Axinia2772192925 (2.2%)696 (2.0%)102
14. Catalin Gheorghe2301872856 (2.1%)619 (1.8%)122
15. Istvan Doczi2051562766 (2.1%)694 (2.0%)133
16. Attila Zsiros2862642660 (2.0%)956 (2.8%)93
17. Alex Rasteiu2021422456 (1.8%)675 (2.0%)123
18. Andrei Vidrighin92821775 (1.3%)366 (1.1%)193
19. Gabriel Ailenei68621618 (1.2%)311 (0.9%)234
20. Gabriel Dumitriu1271231558 (1.2%)383 (1.1%)123
21. Antoniu Nica74731513 (1.1%)290 (0.8%)203
22. Diana Constantinescu95941470 (1.1%)342 (1.0%)153
23. Endre Barta1411341096 (0.8%)535 (1.6%)73
24. Stefan Stanescu82731051 (0.8%)319 (0.9%)123
25. Vlad Maricari70661013 (0.8%)197 (0.6%)142
26. Levente Nosz4644693 (0.5%)211 (0.6%)154
27. Mihai Tudosa5048683 (0.5%)190 (0.6%)133
28. Dragos Anoaica7777663 (0.5%)248 (0.7%)83
29. Terry Lawson5954621 (0.5%)275 (0.8%)104
30. Andrei Dascalu9377557 (0.4%)236 (0.7%)52
31. Radu Udrea3030505 (0.4%)94 (0.3%)163
32. Daniel Daraban9887478 (0.4%)276 (0.8%)42
33. Tamas Heller2726449 (0.3%)104 (0.3%)163
34. Adrian Branescu3130436 (0.3%)90 (0.3%)142
35. Andrei Berinde4747434 (0.3%)134 (0.4%)92
36. Ionut Marinca2424400 (0.3%)92 (0.3%)163
37. Aurel Mihail Dumitrescu3030385 (0.3%)80 (0.2%)122
38. Mircea Blanariu10681349 (0.3%)206 (0.6%)31
39. Razvan Artinescu77348 (0.3%)45 (0.1%)496
40. Veselin Malinov99344 (0.3%)53 (0.2%)385
41. Florin Vidican5343335 (0.3%)132 (0.4%)62
42. Cristian Praisach1817306 (0.2%)58 (0.2%)173
43. Alexandru Brummer2525302 (0.2%)79 (0.2%)123
44. Sebastian Havarneanu3434294 (0.2%)90 (0.3%)82
45. Vlad Tozlovanu2727293 (0.2%)67 (0.2%)102
46. Silviu Albescu2822246 (0.2%)78 (0.2%)82
47. Helmut Grosshardt2422231 (0.2%)66 (0.2%)92
48. Robert Dima66215 (0.2%)28 (0.1%)354
49. Florin Condurache2020205 (0.2%)120 (0.4%)106
50. Andrei Barbat2121200 (0.1%)118 (0.3%)95
51. Marius Const. Caramidaru77188 (0.1%)28 (0.1%)264
52. Robert Dumitru44157 (0.1%)9392
53. Florin Giurca44143 (0.1%)22 (0.1%)355
54. Razvan Coseriu99132 (0.1%)23 (0.1%)142
55. Sergiu Dudas88113 (0.1%)40 (0.1%)145
56. Ferenc Botos88113 (0.1%)35 (0.1%)144
57. Robert Dobre1111110 (0.1%)43 (0.1%)103
58. Adrian Oprisan22110 (0.1%)37 (0.1%)5518
59. Dan Iliescu55109 (0.1%)21 (0.1%)214
60. Ionut Oancea1412104 (0.1%)31 (0.1%)72
61. Jean Beldescu1515100 (0.1%)27 (0.1%)61
62. Andrei Andras33100 (0.1%)9333
63. Robert Greavu8899 (0.1%)18 (0.1%)122
64. Vasile Stecker9998 (0.1%)43 (0.1%)104
65. Roger Blagg5588 (0.1%)32 (0.1%)176
66. Sorin Ghita7779 (0.1%)55 (0.2%)117
67. Albert Horodinca8877 (0.1%)42 (0.1%)95
68. Cosmin Ardelean6677 (0.1%)25 (0.1%)124
69. Liviu Bal4477 (0.1%)19 (0.1%)194
70. Adrian Leancu4470 (0.1%)30 (0.1%)177
71. Florin Jianu9969 (0.1%)1771
72. Paul Marianciuc4468 (0.1%)13173
73. Diana Gavriluta8867 (0.1%)1581
74. Antku Rolland22594292
75. Cosmin Portan16165621 (0.1%)31
76. Daniel Cosca775622 (0.1%)83
77. Claudiu Marcu445417134
78. Emil Georgescu435414133
79. Razvan Lazar755227 (0.1%)73
80. Valentin Balan994820 (0.1%)52
81. Razvan Teodorescu55441082
82. Mircea Hirjau334013134
83. Michael Kiss224010205
84. Gabriel Slavoiu223910195
85. Silviu Sintea44321483
86. Cristian Pit11325325
87. Mihai Alexandru Vasiliu11303303
88. Ion Adrian33291193
89. Norbert Tottosy22286143
90. Eugen Apati11289289
91. Mircea Harabagiu11276276
92. Aurelian Ilies322628 (0.1%)89
93. Daniel - Lehel Kedves11257257
94. Ede Pattantyus422424 (0.1%)66
95. Vasile Marzan44231152
96. Razvan Preda33211575
97. Florin Mihai33211374
98. Csaby Borca22216103
99. Andrei Vlaicu11216216
100. Dan Dobre22206103
101. Cosmin Tudorache55181332
102. Marius Stan6617821
103. Andrei Dohotaru11172172
104. Costin Hanganu33161254
105. Ivan Furlanis2215271
106. Octavian Cretu22131266
107. Laurentiu Bojoiu22121065
108. Remus Iancu331127 (0.1%)39
109. Mihai Tecsi221137 (0.1%)518
110. Ionut Crisan11115115
111. Ionut Pasol11106106
112. Ciprian Ionut339732
113. Puscas Flaviu118181
114. Marius Rujan11813813
115. Alexandru Pinzaru117575
116. Radu Czech117373
117. Patrick Fenlon225422
118. Dan Balosanu114343
119. Constantin Danut113232
120. Cristi Vladuta112121
121. Dorin Muntean112222
122. Bogdan Tanase112828
123. Adrian Emil112121
124. Calin Gratian111111
125. Dan Cristian Musca111111
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467133,37234,212123

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.