Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118225,426 (19.1%)6307 (18.4%)123
2. Andrei Birsan171899821,273 (16.0%)4311 (12.6%)122
3. Enache Cerbu134362313,056 (9.8%)3109 (9.1%)92
4. Tiberiu Sufitchi6133773747 (2.8%)1633 (4.8%)62
5. Florin Popa3342193750 (2.8%)1355 (4.0%)114
6. Catalin Ghita3843423540 (2.7%)1290 (3.8%)93
7. Eduard Ontanu2962086514 (4.9%)1252 (3.7%)224
8. Marian Dascalu1901533344 (2.5%)1163 (3.4%)176
9. Alex Chirila2922683968 (3.0%)1056 (3.1%)133
10. Attila Zsiros2862642660 (2.0%)956 (2.8%)93
11. Alexandru George Sugaru2501783043 (2.3%)792 (2.3%)123
12. Gabriel Axinia2772192925 (2.2%)696 (2.0%)102
13. Istvan Doczi2051562766 (2.1%)694 (2.0%)133
14. Alex Rasteiu2021422456 (1.8%)675 (2.0%)123
15. Catalin Gheorghe2301872856 (2.1%)619 (1.8%)122
16. Antonio Sebast. Istrate1271164542 (3.4%)619 (1.8%)354
17. Cristian Prata1631402930 (2.2%)614 (1.8%)173
18. Endre Barta1411341096 (0.8%)535 (1.6%)73
19. Gabriel Dumitriu1271231558 (1.2%)383 (1.1%)123
20. Andrei Vidrighin92821775 (1.3%)366 (1.1%)193
21. Diana Constantinescu95941470 (1.1%)342 (1.0%)153
22. Stefan Stanescu82731051 (0.8%)319 (0.9%)123
23. Gabriel Ailenei68621618 (1.2%)311 (0.9%)234
24. Antoniu Nica74731513 (1.1%)290 (0.8%)203
25. Daniel Daraban9887478 (0.4%)276 (0.8%)42
26. Terry Lawson5954621 (0.5%)275 (0.8%)104
27. Dragos Anoaica7777663 (0.5%)248 (0.7%)83
28. Andrei Dascalu9377557 (0.4%)236 (0.7%)52
29. Levente Nosz4644693 (0.5%)211 (0.6%)154
30. Mircea Blanariu10681349 (0.3%)206 (0.6%)31
31. Vlad Maricari70661013 (0.8%)197 (0.6%)142
32. Mihai Tudosa5048683 (0.5%)190 (0.6%)133
33. Andrei Berinde4747434 (0.3%)134 (0.4%)92
34. Florin Vidican5343335 (0.3%)132 (0.4%)62
35. Florin Condurache2020205 (0.2%)120 (0.4%)106
36. Andrei Barbat2121200 (0.1%)118 (0.3%)95
37. Tamas Heller2726449 (0.3%)104 (0.3%)163
38. Radu Udrea3030505 (0.4%)94 (0.3%)163
39. Ionut Marinca2424400 (0.3%)92 (0.3%)163
40. Sebastian Havarneanu3434294 (0.2%)90 (0.3%)82
41. Adrian Branescu3130436 (0.3%)90 (0.3%)142
42. Aurel Mihail Dumitrescu3030385 (0.3%)80 (0.2%)122
43. Alexandru Brummer2525302 (0.2%)79 (0.2%)123
44. Silviu Albescu2822246 (0.2%)78 (0.2%)82
45. Vlad Tozlovanu2727293 (0.2%)67 (0.2%)102
46. Helmut Grosshardt2422231 (0.2%)66 (0.2%)92
47. Cristian Praisach1817306 (0.2%)58 (0.2%)173
48. Sorin Ghita7779 (0.1%)55 (0.2%)117
49. Veselin Malinov99344 (0.3%)53 (0.2%)385
50. Razvan Artinescu77348 (0.3%)45 (0.1%)496
51. Robert Dobre1111110 (0.1%)43 (0.1%)103
52. Vasile Stecker9998 (0.1%)43 (0.1%)104
53. Albert Horodinca8877 (0.1%)42 (0.1%)95
54. Sergiu Dudas88113 (0.1%)40 (0.1%)145
55. Mihai Tecsi221137 (0.1%)518
56. Adrian Oprisan22110 (0.1%)37 (0.1%)5518
57. Ferenc Botos88113 (0.1%)35 (0.1%)144
58. Roger Blagg5588 (0.1%)32 (0.1%)176
59. Ionut Oancea1412104 (0.1%)31 (0.1%)72
60. Adrian Leancu4470 (0.1%)30 (0.1%)177
61. Marius Const. Caramidaru77188 (0.1%)28 (0.1%)264
62. Robert Dima66215 (0.2%)28 (0.1%)354
63. Aurelian Ilies322628 (0.1%)89
64. Jean Beldescu1515100 (0.1%)27 (0.1%)61
65. Razvan Lazar755227 (0.1%)73
66. Remus Iancu331127 (0.1%)39
67. Cosmin Ardelean6677 (0.1%)25 (0.1%)124
68. Ede Pattantyus422424 (0.1%)66
69. Razvan Coseriu99132 (0.1%)23 (0.1%)142
70. Daniel Cosca775622 (0.1%)83
71. Florin Giurca44143 (0.1%)22 (0.1%)355
72. Cosmin Portan16165621 (0.1%)31
73. Dan Iliescu55109 (0.1%)21 (0.1%)214
74. Valentin Balan994820 (0.1%)52
75. Liviu Bal4477 (0.1%)19 (0.1%)194
76. Robert Greavu8899 (0.1%)18 (0.1%)122
77. Florin Jianu9969 (0.1%)1771
78. Claudiu Marcu445417134
79. Diana Gavriluta8867 (0.1%)1581
80. Razvan Preda33211575
81. Emil Georgescu435414133
82. Silviu Sintea44321483
83. Cosmin Tudorache55181332
84. Paul Marianciuc4468 (0.1%)13173
85. Florin Mihai33211374
86. Mircea Hirjau334013134
87. Marius Rujan11813813
88. Costin Hanganu33161254
89. Octavian Cretu22131266
90. Vasile Marzan44231152
91. Ion Adrian33291193
92. Razvan Teodorescu55441082
93. Gabriel Slavoiu223910195
94. Laurentiu Bojoiu22121065
95. Michael Kiss224010205
96. Robert Dumitru44157 (0.1%)9392
97. Andrei Andras33100 (0.1%)9333
98. Eugen Apati11289289
99. Marius Stan6617821
100. Bogdan Tanase112828
101. Ciprian Ionut339732
102. Daniel - Lehel Kedves11257257
103. Dan Dobre22206103
104. Norbert Tottosy22286143
105. Csaby Borca22216103
106. Andrei Vlaicu11216216
107. Mircea Harabagiu11276276
108. Ionut Pasol11106106
109. Cristian Pit11325325
110. Alexandru Pinzaru117575
111. Ionut Crisan11115115
112. Antku Rolland22594292
113. Patrick Fenlon225422
114. Mihai Alexandru Vasiliu11303303
115. Dan Balosanu114343
116. Radu Czech117373
117. Ivan Furlanis2215271
118. Dorin Muntean112222
119. Andrei Dohotaru11172172
120. Constantin Danut113232
121. Calin Gratian111111
122. Cristi Vladuta112121
123. Dan Cristian Musca111111
124. Puscas Flaviu118181
125. Adrian Emil112121
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467133,37234,212123

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.