Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu2010120126,087 (21.3%)5185 (19.7%)122
2. Andrei Birsan171899818,131 (14.8%)3170 (12.1%)101
3. Enache Cerbu13436239894 (8.1%)1931 (7.3%)71
4. Tiberiu Sufitchi6133773054 (2.5%)1128 (4.3%)41
5. Florin Popa3342193320 (2.7%)1055 (4.0%)93
6. Eduard Ontanu2972096037 (4.9%)1035 (3.9%)203
7. Marian Dascalu1901533501 (2.9%)1030 (3.9%)185
8. Catalin Ghita3843423100 (2.5%)919 (3.5%)82
9. Alex Chirila2922684257 (3.5%)874 (3.3%)142
10. Alexandru George Sugaru2531823491 (2.9%)746 (2.8%)132
11. Attila Zsiros2862642506 (2.0%)726 (2.8%)82
12. Antonio Sebast. Istrate1431315281 (4.3%)662 (2.5%)364
13. Alex Rasteiu2021422124 (1.7%)524 (2.0%)102
14. Gabriel Axinia2772192443 (2.0%)509 (1.9%)81
15. Istvan Doczi2051562535 (2.1%)483 (1.8%)122
16. Catalin Gheorghe2301872194 (1.8%)429 (1.6%)91
17. Cristian Prata1631401432 (1.2%)417 (1.6%)82
18. Endre Barta141134841 (0.7%)371 (1.4%)52
19. Diana Constantinescu95941586 (1.3%)339 (1.3%)163
20. Gabriel Ailenei68621286 (1.1%)266 (1.0%)183
21. Gabriel Dumitriu1271231405 (1.1%)263 (1.0%)112
22. Andrei Vidrighin92821529 (1.2%)246 (0.9%)162
23. Antoniu Nica74731508 (1.2%)219 (0.8%)202
24. Terry Lawson5954682 (0.6%)193 (0.7%)113
25. Stefan Stanescu8273985 (0.8%)190 (0.7%)122
26. Levente Nosz4644666 (0.5%)180 (0.7%)143
27. Daniel Daraban9887381 (0.3%)178 (0.7%)31
28. Andrei Dascalu9377373 (0.3%)166 (0.6%)41
29. Dragos Anoaica7777719 (0.6%)160 (0.6%)92
30. Vlad Maricari7066881 (0.7%)158 (0.6%)122
31. Mircea Blanariu10681317 (0.3%)153 (0.6%)21
32. Mihai Tudosa5048618 (0.5%)142 (0.5%)122
33. Andrei Berinde4747420 (0.3%)112 (0.4%)82
34. Silviu Albescu2822270 (0.2%)104 (0.4%)93
35. Florin Vidican5343310 (0.3%)96 (0.4%)51
36. Sebastian Havarneanu3434391 (0.3%)84 (0.3%)112
37. Ionut Marinca2424435 (0.4%)81 (0.3%)183
38. Florin Condurache2020177 (0.1%)80 (0.3%)84
39. Radu Udrea3030485 (0.4%)74 (0.3%)162
40. Aurel Mihail Dumitrescu3030366 (0.3%)72 (0.3%)122
41. Vasile Stecker99115 (0.1%)71 (0.3%)127
42. Tamas Heller2726469 (0.4%)70 (0.3%)172
43. Alexandru Brummer2525311 (0.3%)70 (0.3%)122
44. Adrian Branescu3130494 (0.4%)64 (0.2%)152
45. Cristian Praisach1817295 (0.2%)64 (0.2%)163
46. Vlad Tozlovanu2727276 (0.2%)51 (0.2%)101
47. Robert Dobre111197 (0.1%)50 (0.2%)84
48. Helmut Grosshardt2422185 (0.2%)49 (0.2%)72
49. Andrei Barbat212198 (0.1%)49 (0.2%)42
50. Veselin Malinov99282 (0.2%)47 (0.2%)315
51. Mihai Tecsi221745 (0.2%)822
52. Alexandru Ghetau22201 (0.2%)43 (0.2%)10021
53. Valentin Balan993034 (0.1%)33
54. Cosmin Ardelean66100 (0.1%)34 (0.1%)165
55. Sorin Ghita774533 (0.1%)64
56. Adrian Oprisan2280 (0.1%)33 (0.1%)4016
57. Cosmin Portan16164332 (0.1%)22
58. Ionut Oancea1412111 (0.1%)31 (0.1%)72
59. Jean Beldescu151598 (0.1%)30 (0.1%)62
60. Razvan Artinescu77256 (0.2%)29 (0.1%)364
61. Remus Iancu331328 (0.1%)49
62. Ferenc Botos88103 (0.1%)27 (0.1%)123
63. Adrian Leancu446127 (0.1%)156
64. Albert Horodinca8888 (0.1%)25 (0.1%)113
65. Robert Dima66155 (0.1%)25 (0.1%)254
66. Sergiu Dudas884922 (0.1%)62
67. Marius Const. Caramidaru77158 (0.1%)21 (0.1%)223
68. Florin Jianu9969 (0.1%)20 (0.1%)72
69. Ede Pattantyus421520 (0.1%)35
70. Roger Blagg5598 (0.1%)19 (0.1%)193
71. Dan Iliescu5573 (0.1%)18 (0.1%)143
72. Cosmin Tudorache552018 (0.1%)43
73. Razvan Lazar753817 (0.1%)52
74. Florin Giurca44133 (0.1%)17 (0.1%)334
75. Paul Marianciuc4495 (0.1%)16 (0.1%)234
76. Silviu Sintea442116 (0.1%)54
77. Razvan Coseriu99111 (0.1%)15 (0.1%)121
78. Marius Stan663715 (0.1%)62
79. Liviu Bal4480 (0.1%)15 (0.1%)203
80. Claudiu Marcu4475 (0.1%)14 (0.1%)183
81. Andrei Andras44143 (0.1%)14 (0.1%)353
82. Robert Greavu88103 (0.1%)13121
83. Aurelian Ilies32251384
84. Michael Kiss224313216
85. Daniel Cosca77561181
86. Gabriel Slavoiu223611185
87. Emil Georgescu434810122
88. Mircea Hirjau333410113
89. Razvan Teodorescu5530961
90. Robert Dumitru44166 (0.1%)8412
91. Razvan Preda3312842
92. Ion Adrian3316752
93. Eugen Apati11197197
94. Daniel - Lehel Kedves11187187
95. Laurentiu Bojoiu2216683
96. Diana Gavriluta8876 (0.1%)590
97. Vasile Marzan4415531
98. Florin Mihai3321571
99. Costin Hanganu3311531
100. Norbert Tottosy22225112
101. Mihai Alexandru Vasiliu11355355
102. Mircea Harabagiu11375375
103. Ionut Pasol11115115
104. Ciprian Ionut3311431
105. Octavian Cretu229442
106. Csaby Borca22284142
107. Antku Rolland22423211
108. Marius Rujan113333
109. Radu Czech119393
110. Ivan Furlanis2217281
111. Andrei Vlaicu11202202
112. Cristian Pit11312312
113. Dan Dobre2215170
114. Calin Gratian113131
115. Cristi Vladuta111111
116. Alexandru Pinzaru116161
117. Puscas Flaviu11111111
118. Ionut Crisan118181
119. Bogdan Tanase112121
120. Andrei Dohotaru11121121
121. Dan Balosanu116161
122. Adrian Emil111111
123. Constantin Danut113131
124. Patrick Fenlon2210050
125. Dorin Muntean110000
126. Dan Cristian Musca111010
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109863503122,35526,299112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.