Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118227,280 (20.2%)4791 (18.5%)132
2. Andrei Birsan171899820,717 (15.4%)2783 (10.7%)121
3. Enache Cerbu134362311,750 (8.7%)2208 (8.5%)81
4. Marian Dascalu1901533955 (2.9%)1186 (4.6%)206
5. Florin Popa3342193477 (2.6%)1122 (4.3%)103
6. Catalin Ghita3843423688 (2.7%)1008 (3.9%)92
7. Tiberiu Sufitchi6133773120 (2.3%)997 (3.8%)51
8. Eduard Ontanu2962087464 (5.5%)997 (3.8%)253
9. Alex Chirila2922684363 (3.2%)916 (3.5%)143
10. Attila Zsiros2862642292 (1.7%)627 (2.4%)82
11. Antonio Sebast. Istrate1271165171 (3.8%)589 (2.3%)404
12. Istvan Doczi2051562766 (2.1%)550 (2.1%)132
13. Cristian Prata1631401658 (1.2%)540 (2.1%)103
14. Alexandru George Sugaru2501783064 (2.3%)466 (1.8%)121
15. Gabriel Ailenei68622011 (1.5%)442 (1.7%)296
16. Catalin Gheorghe2301872472 (1.8%)425 (1.6%)101
17. Gabriel Dumitriu1271231669 (1.2%)421 (1.6%)133
18. Endre Barta141134965 (0.7%)414 (1.6%)62
19. Gabriel Axinia2772192680 (2.0%)385 (1.5%)91
20. Alex Rasteiu2021422277 (1.7%)331 (1.3%)111
21. Diana Constantinescu95941721 (1.3%)303 (1.2%)183
22. Andrei Vidrighin92822106 (1.6%)275 (1.1%)222
23. Antoniu Nica74731804 (1.3%)266 (1.0%)243
24. Stefan Stanescu82731261 (0.9%)196 (0.8%)152
25. Mihai Tudosa5048780 (0.6%)192 (0.7%)153
26. Levente Nosz4644672 (0.5%)180 (0.7%)143
27. Daniel Daraban9887332 (0.2%)173 (0.7%)31
28. Vlad Maricari7066980 (0.7%)172 (0.7%)142
29. Dragos Anoaica7777693 (0.5%)164 (0.6%)92
30. Terry Lawson5954739 (0.5%)163 (0.6%)122
31. Andrei Dascalu9377397 (0.3%)130 (0.5%)41
32. Tamas Heller2726494 (0.4%)122 (0.5%)184
33. Helmut Grosshardt2422335 (0.2%)113 (0.4%)134
34. Florin Condurache2020254 (0.2%)107 (0.4%)125
35. Florin Vidican5343297 (0.2%)102 (0.4%)51
36. Andrei Berinde4747578 (0.4%)100 (0.4%)122
37. Silviu Albescu2822328 (0.2%)98 (0.4%)113
38. Mircea Blanariu10681249 (0.2%)91 (0.4%)20
39. Alexandru Brummer2525367 (0.3%)91 (0.4%)143
40. Ionut Marinca2424492 (0.4%)82 (0.3%)203
41. Adrian Oprisan22106 (0.1%)77 (0.3%)5338
42. Vasile Stecker99173 (0.1%)73 (0.3%)198
43. Adrian Branescu3130459 (0.3%)71 (0.3%)142
44. Razvan Artinescu77388 (0.3%)69 (0.3%)559
45. Aurel Mihail Dumitrescu3030410 (0.3%)67 (0.3%)132
46. Cristian Praisach1817311 (0.2%)66 (0.3%)173
47. Robert Dobre111196 (0.1%)66 (0.3%)86
48. Sebastian Havarneanu3434321 (0.2%)64 (0.2%)91
49. Andrei Barbat2121190 (0.1%)61 (0.2%)92
50. Mihai Tecsi222160 (0.2%)1030
51. Radu Udrea3030520 (0.4%)57 (0.2%)171
52. Adrian Leancu44106 (0.1%)50 (0.2%)2612
53. Robert Dima66213 (0.2%)36 (0.1%)356
54. Albert Horodinca8881 (0.1%)35 (0.1%)104
55. Aurelian Ilies323835 (0.1%)1211
56. Razvan Lazar7568 (0.1%)34 (0.1%)94
57. Cosmin Ardelean66104 (0.1%)34 (0.1%)175
58. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)32 (0.1%)111
59. Dan Iliescu55106 (0.1%)29 (0.1%)215
60. Ede Pattantyus423926 (0.1%)96
61. Razvan Preda331626 (0.1%)58
62. Sergiu Dudas885524 (0.1%)63
63. Marius Const. Caramidaru77151 (0.1%)23 (0.1%)213
64. Jean Beldescu1515102 (0.1%)22 (0.1%)61
65. Veselin Malinov99358 (0.3%)22 (0.1%)392
66. Florin Jianu996421 (0.1%)72
67. Sorin Ghita775421 (0.1%)73
68. Emil Georgescu436021 (0.1%)155
69. Cosmin Portan16163820 (0.1%)21
70. Razvan Coseriu99131 (0.1%)20 (0.1%)142
71. Ferenc Botos88145 (0.1%)20 (0.1%)182
72. Roger Blagg55115 (0.1%)20 (0.1%)234
73. Florin Giurca44127 (0.1%)20 (0.1%)315
74. Daniel Cosca775119 (0.1%)72
75. Ionut Oancea141278 (0.1%)18 (0.1%)51
76. Remus Iancu331717 (0.1%)55
77. Robert Greavu88121 (0.1%)16 (0.1%)152
78. Cosmin Tudorache552816 (0.1%)53
79. Florin Mihai332216 (0.1%)75
80. Paul Marianciuc446514 (0.1%)163
81. Costin Hanganu332613 (0.1%)84
82. Valentin Balan99381241
83. Claudiu Marcu445712143
84. Liviu Bal4481 (0.1%)12203
85. Mircea Hirjau336011203
86. Marius Rujan11311311
87. Csaby Borca223710185
88. Diana Gavriluta8854961
89. Robert Dumitru44195 (0.1%)9482
90. Antku Rolland2269 (0.1%)9344
91. Michael Kiss22399194
92. Andrei Andras33109 (0.1%)8362
93. Dan Dobre22238114
94. Ion Adrian3314742
95. Gabriel Slavoiu22457223
96. Norbert Tottosy22327163
97. Daniel - Lehel Kedves11357357
98. Mihai Alexandru Vasiliu11305305
99. Silviu Sintea4423451
100. Laurentiu Bojoiu2216482
101. Octavian Cretu225422
102. Razvan Teodorescu5539370
103. Andrei Vlaicu11223223
104. Eugen Apati11323323
105. Ionut Crisan11113113
106. Mircea Harabagiu11323323
107. Ionut Pasol11103103
108. Dan Balosanu113333
109. Marius Stan6619230
110. Cristian Pit11412412
111. Vasile Marzan4422150
112. Ciprian Ionut331100
113. Patrick Fenlon224120
114. Calin Gratian110101
115. Dan Cristian Musca112121
116. Bogdan Tanase110101
117. Ivan Furlanis22280140
118. Cristi Vladuta110000
119. Alexandru Pinzaru112020
120. Dorin Muntean110000
121. Puscas Flaviu11100100
122. Andrei Dohotaru11200200
123. Adrian Emil110000
124. Radu Czech112020
125. Constantin Danut114040
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467134,87325,965122

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.