Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu1983118223,889 (18.9%)4967 (16.1%)122
2. Cristian Prata1631401631 (1.3%)3315 (10.8%)1020
3. Andrei Birsan171899820,014 (15.8%)2935 (9.5%)111
4. Enache Cerbu134362311,605 (9.2%)2415 (7.8%)81
5. Tiberiu Sufitchi6133773589 (2.8%)1245 (4.0%)52
6. Florin Popa3342193352 (2.6%)1186 (3.9%)103
7. Eduard Ontanu2962086785 (5.4%)1115 (3.6%)223
8. Catalin Ghita3843423377 (2.7%)1101 (3.6%)82
9. Marian Dascalu1901533824 (3.0%)1088 (3.5%)205
10. Alex Chirila2922684121 (3.3%)996 (3.2%)143
11. Attila Zsiros2862642403 (1.9%)730 (2.4%)82
12. Istvan Doczi2051562566 (2.0%)638 (2.1%)123
13. Alexandru George Sugaru2501782578 (2.0%)622 (2.0%)102
14. Endre Barta1411341081 (0.9%)511 (1.7%)73
15. Alex Rasteiu2021422468 (2.0%)487 (1.6%)122
16. Antonio Sebast. Istrate1271164154 (3.3%)482 (1.6%)323
17. Gabriel Axinia2772192942 (2.3%)481 (1.6%)101
18. Catalin Gheorghe2301872656 (2.1%)455 (1.5%)111
19. Diana Constantinescu95941704 (1.3%)351 (1.1%)173
20. Gabriel Dumitriu1271231382 (1.1%)316 (1.0%)102
21. Andrei Vidrighin92821545 (1.2%)292 (0.9%)163
22. Gabriel Ailenei68621574 (1.2%)287 (0.9%)234
23. Terry Lawson5954729 (0.6%)278 (0.9%)124
24. Antoniu Nica74731557 (1.2%)268 (0.9%)213
25. Daniel Daraban9887399 (0.3%)218 (0.7%)42
26. Dragos Anoaica7777703 (0.6%)218 (0.7%)92
27. Stefan Stanescu82731050 (0.8%)214 (0.7%)122
28. Andrei Dascalu9377481 (0.4%)188 (0.6%)52
29. Mihai Tudosa5048721 (0.6%)180 (0.6%)143
30. Levente Nosz4644580 (0.5%)180 (0.6%)123
31. Vlad Maricari70661062 (0.8%)178 (0.6%)152
32. Remus Iancu3321137 (0.4%)745
33. Florin Condurache2020308 (0.2%)133 (0.4%)156
34. Florin Vidican5343270 (0.2%)129 (0.4%)52
35. Tamas Heller2726444 (0.4%)123 (0.4%)164
36. Mircea Blanariu10681309 (0.2%)119 (0.4%)21
37. Sebastian Havarneanu3434304 (0.2%)119 (0.4%)83
38. Aurel Mihail Dumitrescu3030392 (0.3%)113 (0.4%)133
39. Andrei Barbat2121187 (0.1%)113 (0.4%)85
40. Andrei Berinde4747474 (0.4%)99 (0.3%)102
41. Adrian Branescu3130434 (0.3%)91 (0.3%)142
42. Alexandru Brummer2525414 (0.3%)88 (0.3%)163
43. Ionut Marinca2424422 (0.3%)85 (0.3%)173
44. Helmut Grosshardt2422262 (0.2%)81 (0.3%)103
45. Vasile Stecker99123 (0.1%)75 (0.2%)138
46. Razvan Artinescu77308 (0.2%)70 (0.2%)4410
47. Radu Udrea3030515 (0.4%)64 (0.2%)172
48. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)59 (0.2%)112
49. Cristian Praisach1817300 (0.2%)56 (0.2%)163
50. Adrian Oprisan22109 (0.1%)52 (0.2%)5426
51. Silviu Albescu2822255 (0.2%)51 (0.2%)91
52. Mihai Tecsi22747 (0.2%)323
53. Robert Dobre1111109 (0.1%)43 (0.1%)93
54. Albert Horodinca8890 (0.1%)40 (0.1%)115
55. Aurelian Ilies322338 (0.1%)712
56. Sorin Ghita774636 (0.1%)65
57. Veselin Malinov99327 (0.3%)33 (0.1%)363
58. Robert Dima66193 (0.2%)33 (0.1%)325
59. Sergiu Dudas884732 (0.1%)54
60. Ionut Oancea141295 (0.1%)31 (0.1%)62
61. Ferenc Botos88140 (0.1%)31 (0.1%)173
62. Adrian Leancu4489 (0.1%)31 (0.1%)227
63. Razvan Lazar754928 (0.1%)74
64. Razvan Preda331128 (0.1%)39
65. Cosmin Ardelean6678 (0.1%)26 (0.1%)134
66. Ede Pattantyus421826 (0.1%)46
67. Razvan Coseriu99114 (0.1%)23 (0.1%)122
68. Marius Const. Caramidaru77161 (0.1%)23 (0.1%)233
69. Florin Jianu996122 (0.1%)62
70. Robert Greavu88142 (0.1%)21 (0.1%)172
71. Daniel Cosca776120 (0.1%)82
72. Liviu Bal44104 (0.1%)18 (0.1%)264
73. Dan Iliescu5599 (0.1%)17 (0.1%)193
74. Roger Blagg55122 (0.1%)16 (0.1%)243
75. Paul Marianciuc4488 (0.1%)16 (0.1%)224
76. Jean Beldescu151579 (0.1%)1551
77. Florin Giurca44141 (0.1%)15353
78. Claudiu Marcu4464 (0.1%)15163
79. Silviu Sintea44211553
80. Michael Kiss224015207
81. Valentin Balan99411441
82. Gabriel Slavoiu224713236
83. Florin Mihai333212104
84. Emil Georgescu4365 (0.1%)11162
85. Octavian Cretu2261135
86. Norbert Tottosy22161185
87. Cosmin Tudorache55171032
88. Andrei Andras3399 (0.1%)10333
89. Daniel - Lehel Kedves11319319
90. Marius Stan6627841
91. Razvan Teodorescu5530861
92. Laurentiu Bojoiu2217884
93. Eugen Apati11358358
94. Marius Rujan118888
95. Cosmin Portan161638720
96. Diana Gavriluta8888 (0.1%)7110
97. Robert Dumitru44199 (0.2%)7491
98. Costin Hanganu3313742
99. Antku Rolland2264 (0.1%)7323
100. Patrick Fenlon2211753
101. Vasile Marzan4412631
102. Ion Adrian33346112
103. Mircea Hirjau3327692
104. Dan Dobre2218693
105. Mihai Alexandru Vasiliu11386386
106. Ionut Crisan11145145
107. Csaby Borca22234112
108. Puscas Flaviu11184184
109. Andrei Dohotaru11164164
110. Ionut Pasol11124124
111. Ivan Furlanis22233111
112. Cristi Vladuta112323
113. Andrei Vlaicu11162162
114. Cristian Pit11392392
115. Alexandru Pinzaru112222
116. Dan Cristian Musca114242
117. Dan Balosanu116262
118. Adrian Emil114242
119. Ciprian Ionut338120
120. Calin Gratian113131
121. Mircea Harabagiu11311311
122. Constantin Danut111111
123. Dorin Muntean113030
124. Bogdan Tanase111010
125. Radu Czech114040
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467126,54730,804112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.