Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Adrian Oprisan22106 (0.1%)77 (0.3%)5338
2. Mihai Tecsi222160 (0.2%)1030
3. Adrian Leancu44106 (0.1%)50 (0.2%)2612
4. Aurelian Ilies323835 (0.1%)1211
5. Marius Rujan11311311
6. Razvan Artinescu77388 (0.3%)69 (0.3%)559
7. Vasile Stecker99173 (0.1%)73 (0.3%)198
8. Razvan Preda331626 (0.1%)58
9. Daniel - Lehel Kedves11357357
10. Marian Dascalu1901533955 (2.9%)1186 (4.6%)206
11. Gabriel Ailenei68622011 (1.5%)442 (1.7%)296
12. Robert Dobre111196 (0.1%)66 (0.3%)86
13. Robert Dima66213 (0.2%)36 (0.1%)356
14. Ede Pattantyus423926 (0.1%)96
15. Florin Condurache2020254 (0.2%)107 (0.4%)125
16. Cosmin Ardelean66104 (0.1%)34 (0.1%)175
17. Dan Iliescu55106 (0.1%)29 (0.1%)215
18. Florin Giurca44127 (0.1%)20 (0.1%)315
19. Emil Georgescu436021 (0.1%)155
20. Remus Iancu331717 (0.1%)55
21. Florin Mihai332216 (0.1%)75
22. Csaby Borca223710185
23. Mihai Alexandru Vasiliu11305305
24. Antonio Sebast. Istrate1271165171 (3.8%)589 (2.3%)404
25. Tamas Heller2726494 (0.4%)122 (0.5%)184
26. Helmut Grosshardt2422335 (0.2%)113 (0.4%)134
27. Albert Horodinca8881 (0.1%)35 (0.1%)104
28. Razvan Lazar7568 (0.1%)34 (0.1%)94
29. Roger Blagg55115 (0.1%)20 (0.1%)234
30. Costin Hanganu332613 (0.1%)84
31. Dan Dobre22238114
32. Antku Rolland2269 (0.1%)9344
33. Michael Kiss22399194
34. Florin Popa3342193477 (2.6%)1122 (4.3%)103
35. Eduard Ontanu2962087464 (5.5%)997 (3.8%)253
36. Alex Chirila2922684363 (3.2%)916 (3.5%)143
37. Cristian Prata1631401658 (1.2%)540 (2.1%)103
38. Gabriel Dumitriu1271231669 (1.2%)421 (1.6%)133
39. Diana Constantinescu95941721 (1.3%)303 (1.2%)183
40. Antoniu Nica74731804 (1.3%)266 (1.0%)243
41. Mihai Tudosa5048780 (0.6%)192 (0.7%)153
42. Levente Nosz4644672 (0.5%)180 (0.7%)143
43. Silviu Albescu2822328 (0.2%)98 (0.4%)113
44. Alexandru Brummer2525367 (0.3%)91 (0.4%)143
45. Ionut Marinca2424492 (0.4%)82 (0.3%)203
46. Cristian Praisach1817311 (0.2%)66 (0.3%)173
47. Sergiu Dudas885524 (0.1%)63
48. Sorin Ghita775421 (0.1%)73
49. Marius Const. Caramidaru77151 (0.1%)23 (0.1%)213
50. Cosmin Tudorache552816 (0.1%)53
51. Claudiu Marcu445712143
52. Paul Marianciuc446514 (0.1%)163
53. Liviu Bal4481 (0.1%)12203
54. Mircea Hirjau336011203
55. Gabriel Slavoiu22457223
56. Norbert Tottosy22327163
57. Andrei Vlaicu11223223
58. Eugen Apati11323323
59. Ionut Crisan11113113
60. Mircea Harabagiu11323323
61. Ionut Pasol11103103
62. Dan Balosanu113333
63. Stefan Puscasu1983118227,280 (20.2%)4791 (18.5%)132
64. Catalin Ghita3843423688 (2.7%)1008 (3.9%)92
65. Attila Zsiros2862642292 (1.7%)627 (2.4%)82
66. Istvan Doczi2051562766 (2.1%)550 (2.1%)132
67. Endre Barta141134965 (0.7%)414 (1.6%)62
68. Andrei Vidrighin92822106 (1.6%)275 (1.1%)222
69. Stefan Stanescu82731261 (0.9%)196 (0.8%)152
70. Dragos Anoaica7777693 (0.5%)164 (0.6%)92
71. Vlad Maricari7066980 (0.7%)172 (0.7%)142
72. Terry Lawson5954739 (0.5%)163 (0.6%)122
73. Andrei Berinde4747578 (0.4%)100 (0.4%)122
74. Adrian Branescu3130459 (0.3%)71 (0.3%)142
75. Aurel Mihail Dumitrescu3030410 (0.3%)67 (0.3%)132
76. Andrei Barbat2121190 (0.1%)61 (0.2%)92
77. Razvan Coseriu99131 (0.1%)20 (0.1%)142
78. Veselin Malinov99358 (0.3%)22 (0.1%)392
79. Florin Jianu996421 (0.1%)72
80. Ferenc Botos88145 (0.1%)20 (0.1%)182
81. Robert Greavu88121 (0.1%)16 (0.1%)152
82. Daniel Cosca775119 (0.1%)72
83. Robert Dumitru44195 (0.1%)9482
84. Andrei Andras33109 (0.1%)8362
85. Ion Adrian3314742
86. Laurentiu Bojoiu2216482
87. Octavian Cretu225422
88. Cristian Pit11412412
89. Andrei Birsan171899820,717 (15.4%)2783 (10.7%)121
90. Enache Cerbu134362311,750 (8.7%)2208 (8.5%)81
91. Tiberiu Sufitchi6133773120 (2.3%)997 (3.8%)51
92. Gabriel Axinia2772192680 (2.0%)385 (1.5%)91
93. Alexandru George Sugaru2501783064 (2.3%)466 (1.8%)121
94. Catalin Gheorghe2301872472 (1.8%)425 (1.6%)101
95. Alex Rasteiu2021422277 (1.7%)331 (1.3%)111
96. Daniel Daraban9887332 (0.2%)173 (0.7%)31
97. Andrei Dascalu9377397 (0.3%)130 (0.5%)41
98. Florin Vidican5343297 (0.2%)102 (0.4%)51
99. Sebastian Havarneanu3434321 (0.2%)64 (0.2%)91
100. Radu Udrea3030520 (0.4%)57 (0.2%)171
101. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)32 (0.1%)111
102. Cosmin Portan16163820 (0.1%)21
103. Jean Beldescu1515102 (0.1%)22 (0.1%)61
104. Ionut Oancea141278 (0.1%)18 (0.1%)51
105. Valentin Balan99381241
106. Diana Gavriluta8854961
107. Silviu Sintea4423451
108. Calin Gratian110101
109. Dan Cristian Musca112121
110. Bogdan Tanase110101
111. Mircea Blanariu10681249 (0.2%)91 (0.4%)20
112. Marius Stan6619230
113. Razvan Teodorescu5539370
114. Vasile Marzan4422150
115. Ciprian Ionut331100
116. Ivan Furlanis22280140
117. Patrick Fenlon224120
118. Cristi Vladuta110000
119. Alexandru Pinzaru112020
120. Dorin Muntean110000
121. Puscas Flaviu11100100
122. Andrei Dohotaru11200200
123. Adrian Emil110000
124. Radu Czech112020
125. Constantin Danut114040
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467134,87325,965122

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.