Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Remus Iancu3321137 (0.4%)745
2. Adrian Oprisan22109 (0.1%)52 (0.2%)5426
3. Mihai Tecsi22747 (0.2%)323
4. Cristian Prata1631401631 (1.3%)3315 (10.8%)1020
5. Aurelian Ilies322338 (0.1%)712
6. Razvan Artinescu77308 (0.2%)70 (0.2%)4410
7. Razvan Preda331128 (0.1%)39
8. Daniel - Lehel Kedves11319319
9. Vasile Stecker99123 (0.1%)75 (0.2%)138
10. Eugen Apati11358358
11. Marius Rujan118888
12. Adrian Leancu4489 (0.1%)31 (0.1%)227
13. Michael Kiss224015207
14. Florin Condurache2020308 (0.2%)133 (0.4%)156
15. Ede Pattantyus421826 (0.1%)46
16. Gabriel Slavoiu224713236
17. Mihai Alexandru Vasiliu11386386
18. Marian Dascalu1901533824 (3.0%)1088 (3.5%)205
19. Andrei Barbat2121187 (0.1%)113 (0.4%)85
20. Albert Horodinca8890 (0.1%)40 (0.1%)115
21. Sorin Ghita774636 (0.1%)65
22. Robert Dima66193 (0.2%)33 (0.1%)325
23. Octavian Cretu2261135
24. Norbert Tottosy22161185
25. Ionut Crisan11145145
26. Gabriel Ailenei68621574 (1.2%)287 (0.9%)234
27. Terry Lawson5954729 (0.6%)278 (0.9%)124
28. Tamas Heller2726444 (0.4%)123 (0.4%)164
29. Sergiu Dudas884732 (0.1%)54
30. Razvan Lazar754928 (0.1%)74
31. Cosmin Ardelean6678 (0.1%)26 (0.1%)134
32. Paul Marianciuc4488 (0.1%)16 (0.1%)224
33. Liviu Bal44104 (0.1%)18 (0.1%)264
34. Florin Mihai333212104
35. Laurentiu Bojoiu2217884
36. Puscas Flaviu11184184
37. Andrei Dohotaru11164164
38. Ionut Pasol11124124
39. Florin Popa3342193352 (2.6%)1186 (3.9%)103
40. Eduard Ontanu2962086785 (5.4%)1115 (3.6%)223
41. Alex Chirila2922684121 (3.3%)996 (3.2%)143
42. Istvan Doczi2051562566 (2.0%)638 (2.1%)123
43. Endre Barta1411341081 (0.9%)511 (1.7%)73
44. Antonio Sebast. Istrate1271164154 (3.3%)482 (1.6%)323
45. Diana Constantinescu95941704 (1.3%)351 (1.1%)173
46. Andrei Vidrighin92821545 (1.2%)292 (0.9%)163
47. Antoniu Nica74731557 (1.2%)268 (0.9%)213
48. Mihai Tudosa5048721 (0.6%)180 (0.6%)143
49. Levente Nosz4644580 (0.5%)180 (0.6%)123
50. Sebastian Havarneanu3434304 (0.2%)119 (0.4%)83
51. Aurel Mihail Dumitrescu3030392 (0.3%)113 (0.4%)133
52. Alexandru Brummer2525414 (0.3%)88 (0.3%)163
53. Ionut Marinca2424422 (0.3%)85 (0.3%)173
54. Helmut Grosshardt2422262 (0.2%)81 (0.3%)103
55. Cristian Praisach1817300 (0.2%)56 (0.2%)163
56. Robert Dobre1111109 (0.1%)43 (0.1%)93
57. Veselin Malinov99327 (0.3%)33 (0.1%)363
58. Ferenc Botos88140 (0.1%)31 (0.1%)173
59. Marius Const. Caramidaru77161 (0.1%)23 (0.1%)233
60. Roger Blagg55122 (0.1%)16 (0.1%)243
61. Dan Iliescu5599 (0.1%)17 (0.1%)193
62. Florin Giurca44141 (0.1%)15353
63. Claudiu Marcu4464 (0.1%)15163
64. Silviu Sintea44211553
65. Andrei Andras3399 (0.1%)10333
66. Dan Dobre2218693
67. Antku Rolland2264 (0.1%)7323
68. Patrick Fenlon2211753
69. Cristi Vladuta112323
70. Stefan Puscasu1983118223,889 (18.9%)4967 (16.1%)122
71. Tiberiu Sufitchi6133773589 (2.8%)1245 (4.0%)52
72. Catalin Ghita3843423377 (2.7%)1101 (3.6%)82
73. Attila Zsiros2862642403 (1.9%)730 (2.4%)82
74. Alexandru George Sugaru2501782578 (2.0%)622 (2.0%)102
75. Alex Rasteiu2021422468 (2.0%)487 (1.6%)122
76. Gabriel Dumitriu1271231382 (1.1%)316 (1.0%)102
77. Daniel Daraban9887399 (0.3%)218 (0.7%)42
78. Andrei Dascalu9377481 (0.4%)188 (0.6%)52
79. Stefan Stanescu82731050 (0.8%)214 (0.7%)122
80. Dragos Anoaica7777703 (0.6%)218 (0.7%)92
81. Vlad Maricari70661062 (0.8%)178 (0.6%)152
82. Florin Vidican5343270 (0.2%)129 (0.4%)52
83. Andrei Berinde4747474 (0.4%)99 (0.3%)102
84. Adrian Branescu3130434 (0.3%)91 (0.3%)142
85. Radu Udrea3030515 (0.4%)64 (0.2%)172
86. Vlad Tozlovanu2727312 (0.2%)59 (0.2%)112
87. Ionut Oancea141295 (0.1%)31 (0.1%)62
88. Razvan Coseriu99114 (0.1%)23 (0.1%)122
89. Florin Jianu996122 (0.1%)62
90. Robert Greavu88142 (0.1%)21 (0.1%)172
91. Daniel Cosca776120 (0.1%)82
92. Cosmin Tudorache55171032
93. Emil Georgescu4365 (0.1%)11162
94. Costin Hanganu3313742
95. Ion Adrian33346112
96. Mircea Hirjau3327692
97. Csaby Borca22234112
98. Andrei Vlaicu11162162
99. Cristian Pit11392392
100. Alexandru Pinzaru112222
101. Dan Cristian Musca114242
102. Dan Balosanu116262
103. Adrian Emil114242
104. Andrei Birsan171899820,014 (15.8%)2935 (9.5%)111
105. Enache Cerbu134362311,605 (9.2%)2415 (7.8%)81
106. Gabriel Axinia2772192942 (2.3%)481 (1.6%)101
107. Catalin Gheorghe2301872656 (2.1%)455 (1.5%)111
108. Mircea Blanariu10681309 (0.2%)119 (0.4%)21
109. Silviu Albescu2822255 (0.2%)51 (0.2%)91
110. Jean Beldescu151579 (0.1%)1551
111. Valentin Balan99411441
112. Marius Stan6627841
113. Razvan Teodorescu5530861
114. Robert Dumitru44199 (0.2%)7491
115. Vasile Marzan4412631
116. Ivan Furlanis22233111
117. Calin Gratian113131
118. Mircea Harabagiu11311311
119. Constantin Danut111111
120. Cosmin Portan161638720
121. Diana Gavriluta8888 (0.1%)7110
122. Ciprian Ionut338120
123. Dorin Muntean113030
124. Bogdan Tanase111010
125. Radu Czech114040
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109363467126,54730,804112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.