Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Mihai Tecsi221745 (0.2%)822
2. Alexandru Ghetau22201 (0.2%)43 (0.2%)10021
3. Adrian Oprisan2280 (0.1%)33 (0.1%)4016
4. Remus Iancu331328 (0.1%)49
5. Vasile Stecker99115 (0.1%)71 (0.3%)127
6. Eugen Apati11197197
7. Daniel - Lehel Kedves11187187
8. Adrian Leancu446127 (0.1%)156
9. Michael Kiss224313216
10. Marian Dascalu1901533501 (2.9%)1030 (3.9%)185
11. Veselin Malinov99282 (0.2%)47 (0.2%)315
12. Cosmin Ardelean66100 (0.1%)34 (0.1%)165
13. Ede Pattantyus421520 (0.1%)35
14. Gabriel Slavoiu223611185
15. Mihai Alexandru Vasiliu11355355
16. Mircea Harabagiu11375375
17. Ionut Pasol11115115
18. Antonio Sebast. Istrate1431315281 (4.3%)662 (2.5%)364
19. Florin Condurache2020177 (0.1%)80 (0.3%)84
20. Robert Dobre111197 (0.1%)50 (0.2%)84
21. Sorin Ghita774533 (0.1%)64
22. Razvan Artinescu77256 (0.2%)29 (0.1%)364
23. Robert Dima66155 (0.1%)25 (0.1%)254
24. Florin Giurca44133 (0.1%)17 (0.1%)334
25. Paul Marianciuc4495 (0.1%)16 (0.1%)234
26. Silviu Sintea442116 (0.1%)54
27. Aurelian Ilies32251384
28. Florin Popa3342193320 (2.7%)1055 (4.0%)93
29. Eduard Ontanu2972096037 (4.9%)1035 (3.9%)203
30. Diana Constantinescu95941586 (1.3%)339 (1.3%)163
31. Gabriel Ailenei68621286 (1.1%)266 (1.0%)183
32. Terry Lawson5954682 (0.6%)193 (0.7%)113
33. Levente Nosz4644666 (0.5%)180 (0.7%)143
34. Silviu Albescu2822270 (0.2%)104 (0.4%)93
35. Ionut Marinca2424435 (0.4%)81 (0.3%)183
36. Cristian Praisach1817295 (0.2%)64 (0.2%)163
37. Valentin Balan993034 (0.1%)33
38. Ferenc Botos88103 (0.1%)27 (0.1%)123
39. Albert Horodinca8888 (0.1%)25 (0.1%)113
40. Marius Const. Caramidaru77158 (0.1%)21 (0.1%)223
41. Roger Blagg5598 (0.1%)19 (0.1%)193
42. Dan Iliescu5573 (0.1%)18 (0.1%)143
43. Cosmin Tudorache552018 (0.1%)43
44. Claudiu Marcu4475 (0.1%)14 (0.1%)183
45. Liviu Bal4480 (0.1%)15 (0.1%)203
46. Andrei Andras44143 (0.1%)14 (0.1%)353
47. Mircea Hirjau333410113
48. Laurentiu Bojoiu2216683
49. Marius Rujan113333
50. Radu Czech119393
51. Stefan Puscasu2010120126,087 (21.3%)5185 (19.7%)122
52. Catalin Ghita3843423100 (2.5%)919 (3.5%)82
53. Alex Chirila2922684257 (3.5%)874 (3.3%)142
54. Attila Zsiros2862642506 (2.0%)726 (2.8%)82
55. Alexandru George Sugaru2531823491 (2.9%)746 (2.8%)132
56. Istvan Doczi2051562535 (2.1%)483 (1.8%)122
57. Alex Rasteiu2021422124 (1.7%)524 (2.0%)102
58. Cristian Prata1631401432 (1.2%)417 (1.6%)82
59. Endre Barta141134841 (0.7%)371 (1.4%)52
60. Gabriel Dumitriu1271231405 (1.1%)263 (1.0%)112
61. Andrei Vidrighin92821529 (1.2%)246 (0.9%)162
62. Stefan Stanescu8273985 (0.8%)190 (0.7%)122
63. Dragos Anoaica7777719 (0.6%)160 (0.6%)92
64. Antoniu Nica74731508 (1.2%)219 (0.8%)202
65. Vlad Maricari7066881 (0.7%)158 (0.6%)122
66. Mihai Tudosa5048618 (0.5%)142 (0.5%)122
67. Andrei Berinde4747420 (0.3%)112 (0.4%)82
68. Sebastian Havarneanu3434391 (0.3%)84 (0.3%)112
69. Adrian Branescu3130494 (0.4%)64 (0.2%)152
70. Aurel Mihail Dumitrescu3030366 (0.3%)72 (0.3%)122
71. Radu Udrea3030485 (0.4%)74 (0.3%)162
72. Tamas Heller2726469 (0.4%)70 (0.3%)172
73. Alexandru Brummer2525311 (0.3%)70 (0.3%)122
74. Helmut Grosshardt2422185 (0.2%)49 (0.2%)72
75. Andrei Barbat212198 (0.1%)49 (0.2%)42
76. Cosmin Portan16164332 (0.1%)22
77. Jean Beldescu151598 (0.1%)30 (0.1%)62
78. Ionut Oancea1412111 (0.1%)31 (0.1%)72
79. Florin Jianu9969 (0.1%)20 (0.1%)72
80. Sergiu Dudas884922 (0.1%)62
81. Razvan Lazar753817 (0.1%)52
82. Marius Stan663715 (0.1%)62
83. Robert Dumitru44166 (0.1%)8412
84. Emil Georgescu434810122
85. Razvan Preda3312842
86. Ion Adrian3316752
87. Octavian Cretu229442
88. Norbert Tottosy22225112
89. Csaby Borca22284142
90. Andrei Vlaicu11202202
91. Cristian Pit11312312
92. Andrei Birsan171899818,131 (14.8%)3170 (12.1%)101
93. Enache Cerbu13436239894 (8.1%)1931 (7.3%)71
94. Tiberiu Sufitchi6133773054 (2.5%)1128 (4.3%)41
95. Gabriel Axinia2772192443 (2.0%)509 (1.9%)81
96. Catalin Gheorghe2301872194 (1.8%)429 (1.6%)91
97. Mircea Blanariu10681317 (0.3%)153 (0.6%)21
98. Daniel Daraban9887381 (0.3%)178 (0.7%)31
99. Andrei Dascalu9377373 (0.3%)166 (0.6%)41
100. Florin Vidican5343310 (0.3%)96 (0.4%)51
101. Vlad Tozlovanu2727276 (0.2%)51 (0.2%)101
102. Razvan Coseriu99111 (0.1%)15 (0.1%)121
103. Robert Greavu88103 (0.1%)13121
104. Daniel Cosca77561181
105. Razvan Teodorescu5530961
106. Vasile Marzan4415531
107. Florin Mihai3321571
108. Costin Hanganu3311531
109. Ciprian Ionut3311431
110. Antku Rolland22423211
111. Ivan Furlanis2217281
112. Calin Gratian113131
113. Cristi Vladuta111111
114. Alexandru Pinzaru116161
115. Puscas Flaviu11111111
116. Ionut Crisan118181
117. Bogdan Tanase112121
118. Andrei Dohotaru11121121
119. Dan Balosanu116161
120. Adrian Emil111111
121. Constantin Danut113131
122. Diana Gavriluta8876 (0.1%)590
123. Dan Dobre2215170
124. Patrick Fenlon2210050
125. Dorin Muntean110000
126. Dan Cristian Musca111010
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -109863503122,35526,299112

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.