Acasa -> Locomotive romanesti -> Statistici

Statistici accese

Gasiti aici statistici cu pozele servite din site-ul Locomotive Romanesti. Ele sunt actualizate o data pe zi, la ora 5 dimineata. Mai jos de tabela gasiti explicatii cu privire la intelesul cifrelor din coloane. Dati click pe un nume de coloana pentru a sorta dupa acea coloana.

Aceastea sunt datele pentru luna curenta; click aici pentru datele de tot timpul de la lansarea site-ului sau aici pentru datele de ieri.

AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
1. Stefan Puscasu2434148295,060 (26.6%)7941 (26.6%)393
2. Andrei Birsan1759103847,644 (13.3%)3317 (11.1%)271
3. Enache Cerbu134262225,634 (7.2%)1561 (5.2%)191
4. Tiberiu Sufitchi61237711,367 (3.2%)1401 (4.7%)182
5. Catalin Ghita3813408239 (2.3%)804 (2.7%)212
6. Florin Popa3342197982 (2.2%)871 (2.9%)232
7. Eduard Ontanu29720913,748 (3.9%)784 (2.6%)462
8. Alex Chirila29226810,008 (2.8%)813 (2.7%)342
9. Attila Zsiros2852635859 (1.6%)675 (2.3%)202
10. Gabriel Axinia2772196934 (1.9%)598 (2.0%)252
11. Alexandru George Sugaru2531827201 (2.0%)536 (1.8%)282
12. Catalin Gheorghe2301876560 (1.8%)336 (1.1%)281
13. Istvan Doczi2051565283 (1.5%)459 (1.5%)252
14. Alex Rasteiu2021425032 (1.4%)329 (1.1%)241
15. Marian Dascalu1901537855 (2.2%)759 (2.5%)413
16. Antonio Sebast. Istrate18516711,170 (3.1%)824 (2.8%)604
17. Cristian Prata1631403884 (1.1%)276 (0.9%)231
18. Calin Strimbu15315319,124 (5.4%)2110 (7.1%)12413
19. Endre Barta1411343038 (0.9%)383 (1.3%)212
20. Gabriel Dumitriu1271233454 (1.0%)235 (0.8%)271
21. Mircea Blanariu10681846 (0.2%)112 (0.4%)71
22. Daniel Daraban98871075 (0.3%)182 (0.6%)101
23. Diana Constantinescu95943865 (1.1%)318 (1.1%)403
24. Andrei Dascalu93771077 (0.3%)104 (0.3%)111
25. Andrei Vidrighin92823754 (1.1%)227 (0.8%)402
26. Stefan Stanescu82732220 (0.6%)136 (0.5%)271
27. Dragos Anoaica77771826 (0.5%)151 (0.5%)231
28. Antoniu Nica74733269 (0.9%)220 (0.7%)442
29. Vlad Maricari70662284 (0.6%)183 (0.6%)322
30. Gabriel Ailenei68623434 (1.0%)291 (1.0%)504
31. Terry Lawson59541615 (0.5%)142 (0.5%)272
32. Florin Vidican5343766 (0.2%)66 (0.2%)141
33. Mihai Tudosa50481722 (0.5%)186 (0.6%)343
34. Andrei Berinde47471159 (0.3%)126 (0.4%)242
35. Levente Nosz46441571 (0.4%)227 (0.8%)344
36. Sebastian Havarneanu3434753 (0.2%)93 (0.3%)222
37. Adrian Branescu31301427 (0.4%)69 (0.2%)462
38. Radu Udrea30301172 (0.3%)94 (0.3%)393
39. Aurel Mihail Dumitrescu30301009 (0.3%)73 (0.2%)332
40. Silviu Albescu2822551 (0.2%)42 (0.1%)191
41. Tamas Heller27261131 (0.3%)114 (0.4%)414
42. Vlad Tozlovanu2727701 (0.2%)63 (0.2%)252
43. Alexandru Brummer2525841 (0.2%)103 (0.3%)334
44. Ionut Marinca24241226 (0.3%)119 (0.4%)514
45. Helmut Grosshardt2422705 (0.2%)87 (0.3%)293
46. Andrei Barbat2121413 (0.1%)74 (0.2%)193
47. Florin Condurache2020493 (0.1%)59 (0.2%)242
48. Cristian Praisach1817741 (0.2%)62 (0.2%)413
49. Cosmin Portan161685750
50. Jean Beldescu151517814110
51. Ionut Oancea1412221 (0.1%)16 (0.1%)151
52. Robert Dobre1111234 (0.1%)49 (0.2%)214
53. Valentin Balan9968870
54. Razvan Coseriu99253 (0.1%)12281
55. Veselin Malinov99696 (0.2%)61 (0.2%)776
56. Vasile Stecker99236 (0.1%)24 (0.1%)262
57. Florin Jianu99181 (0.1%)21 (0.1%)202
58. Alexandru Ghetau88644 (0.2%)104 (0.3%)8013
59. Sergiu Dudas88200 (0.1%)18 (0.1%)252
60. Ferenc Botos88234 (0.1%)31 (0.1%)293
61. Albert Horodinca88204 (0.1%)15 (0.1%)251
62. Diana Gavriluta881405170
63. Robert Greavu8817813221
64. Sorin Ghita7713516 (0.1%)192
65. Marius Const. Caramidaru77380 (0.1%)27 (0.1%)543
66. Razvan Artinescu77509 (0.1%)41 (0.1%)725
67. Daniel Cosca7712012171
68. Razvan Lazar7514326 (0.1%)203
69. Robert Dima66485 (0.1%)48 (0.2%)808
70. Cosmin Ardelean6614218 (0.1%)233
71. Marius Stan66591292
72. Razvan Teodorescu55767151
73. Roger Blagg55192 (0.1%)13382
74. Dan Iliescu55227 (0.1%)26 (0.1%)455
75. Andrei Andras55433 (0.1%)46 (0.2%)869
76. Cosmin Tudorache5541781
77. Florin Giurca44269 (0.1%)24 (0.1%)676
78. Claudiu Marcu441379342
79. Robert Dumitru44329 (0.1%)15 (0.1%)823
80. Paul Marianciuc44245 (0.1%)4611
81. Ede Pattantyus42528132
82. Liviu Bal4417617 (0.1%)444
83. Emil Georgescu431522380
84. Adrian Leancu44209 (0.1%)22 (0.1%)525
85. Silviu Sintea446213153
86. Vasile Marzan4434481
87. Razvan Preda333911133
88. Remus Iancu33323101
89. Florin Mihai337010233
90. Aurelian Ilies325714194
91. Costin Hanganu33385121
92. Ion Adrian33639213
93. Ciprian Ionut3329290
94. Mircea Hirjau331029343
95. Dan Dobre22426213
96. Mihai Tecsi22419 (0.1%)29
97. Gabriel Slavoiu221185592
98. Laurentiu Bojoiu22444222
99. Octavian Cretu224820 (0.1%)2410
100. Antku Rolland2213712686
101. Ivan Furlanis22685342
102. Adrian Oprisan22189 (0.1%)13946
103. Michael Kiss229830 (0.1%)4915
104. Patrick Fenlon2217180
105. Norbert Tottosy226810345
106. Csaby Borca22551270
107. Calin Gratian117575
108. Mihai Alexandru Vasiliu11697697
109. Cristi Vladuta114040
110. Andrei Vlaicu11749749
111. Cristian Pit11684684
112. Eugen Apati11565565
113. Alexandru Pinzaru113131
114. Dorin Muntean11194194
115. Dan Cristian Musca117272
116. Puscas Flaviu11141141
117. Daniel - Lehel Kedves11656656
118. Ionut Crisan11233233
119. Bogdan Tanase115050
120. Andrei Dohotaru11311311
121. Mircea Harabagiu11745745
122. Ionut Pasol11363363
123. Dan Balosanu11194194
124. Marius Rujan11127127
125. Adrian Emil113333
126. Radu Czech11280280
127. Constantin Danut11193193
AutorNumar pozeNumar vehiculeAccese miciAccese mariFrecventa miciFrecventa mari
- Totalul lunii -116473894357,03529,812302

Semnificatia coloanelor:

  1. Numar poze: Numarul total de fotografii ale autorului respectiv in site.
  2. Numar vehicule: Numarul de vehicule feroviare (locomotive si automotoare) diferite fotografiate de respectivul autor.
  3. Accese mici: Numar de fotografii afisate in cadrul diverselor pagini cu rezultate; e vorba de pozele mici, cate 2, 3, 4 sau 5 pe rand (in engleza: thumbnails). Sunt excluse motoarele de cautare precum si mass-download-urile.
  4. Accese mari: Numar de fotografii de rezolutie mare afisate; ele sunt servite cand cineva face click pe o fotografie mica din cadrul unei pagini cu rezultate.
  5. Frecventa mici: Accese mici impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mica fiecare din fotografiile autorului respectiv.
  6. Frecventa mari: Accese mari impartit la numarul de poze; arata cat de mult a fost vazuta, in medie, ca poza mare fiecare din fotografiile autorului respectiv.